Par kompāniju

Nedaudz par mums… un pēc tam par jums!

Tas sākās pirms trīs gadiem, kad Rīgā kādā kafejnīcā mēs sēdējām pie galda un škirstījām latīņu valodas vārdnīcu un skatam apstājoties pie vārda “fausta” un ielūkojoties tulkojumā, kas nozīmē labvēlīgs, laimi nesošs, iedomājāmies, ka šis būtu lielisks nosaukums jaunai firmai. Un tā tad arī tapa.

Sākās viss ar itāļu patneriem, kuri uzticoties mūsu potenciālam un darbaspējām, piedāvāja produktu, no kura nu nekādi nevarējām atteikties un kļuvām par vienas no pazīstamākās itāļu fabrikas “Veneta Cucine” oficiālajiem partneriem Baltijas valstīs. Mūsu virtuves studijas “Veneta Cucine” saloni Rīgā un Tallinā nu jau iekļāvušies kopējā pasaules tirdzniecības vietu tīklā.

Un tagad par jums

Tā kā mums ir labs produkts, bet jūs esat labs klients, tad mēs varam nodrošināt augstas kvalitātes mēbeles, virtuves iekārtas, guļamistabas iekārtas, biroju mēbeles u.c., kā arī profesionālu apkalpošanu interjera dizaina projektēšanā, izmantojot uzkrāto pieredzi un atbilstību kvalitātes prasībām.

Galvenie prieksnosacījumi uzņēmuma misijas īstenošanai ir

  • pakalpojumu nepārtraukta pilnveidošana
  • personāla spēju un sniegumu uzlabošana

SIA “Fausta” ir izvirzījusi augstu mērķi: kļūt par vienu no vadošajiem itāļu mēbeļu tirgotājiem Latvijā, kas sniedz iespēju iegādāties augstas kvalitātes mēbeles un pakalpojumus. Esam gandarīti, ka ceļā uz šo mērķi SIA “Fausta” darbību raksturo progresējoša attīstība, profesionāls servisa līmenis un realizētie izaicinājumi.

Dizaineru komanda

  • Marina Tomiļina
    Valdes loceklis